Код: 24747
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
330 евра
Стан во нов објект во Тафталиџе во комплекс Настел.
Станот е со квадратура од 54м2 на 9ти кат од10 со северна ориентација, луксузно опремен ( кујна опремена ,дневна и 1 спална, тераса и 1 бања)
Станот е со централно парно.. Паркирањето е решено во кругот на објектот.
Детали
54 m2
3 m2
9
2
1
1
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Тафталиџе 1
12.12.2018
Изнајмува
Стан
Тафталиџе 1
01.02.2021
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 100 m2
Соби: 3
Тафталиџе 1
23.11.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
24.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 133 m2